Consumentengoederen - Telefoons, laptops en meer

Auction Closed
Auction Information
Closing time from: (CET)
13-6-2019 | 20:00
Number of lots:
251
VAT
21%
Buyers Fee
16%
Collection day information
Address
Steenovenstraat (Industrieterrein, Hal 5) 33B
3940 - Hechtel-Eksel
Country
België
Day
18-6-2019 | 10:00 - 13:00

Auction Information

Weer een geweldige veiling met prachtige consumentengoederen. Allemaal nieuw en af en toe lichte verpakkingsschade. In de veiling vindt je onder andere: diverse telefoons, laptops, een Apple macbook, garmin forerunner, gaming monitoren, subwoofers, telefoons, pannensets, een google home, een Nespresso, sodastream, wasverzachters en nog veel meer!

Bied nu mee omdat JIJ slim bent!

Please note that our site makes use of cookies. For more information we refer you to our Privacy Policy. Privacy Policy Accept