Consumentengoederen - Telefoons, laptops en meer

Vente aux enchères clôturée
Information concernant l'enchère
Clôture à partir de
13-6-2019 | 20:00
Nombre de lots
251
TVA
21%
Frais d'achat
16%
Données d'enlèvement
Adresse
Steenovenstraat (Industrieterrein, Hal 5) 33B
3940 - Hechtel-Eksel
Pays
België
Jour
18-6-2019 | 10:00 - 13:00

Weer een geweldige veiling met prachtige consumentengoederen. Allemaal nieuw en af en toe lichte verpakkingsschade. In de veiling vindt je onder andere: diverse telefoons, laptops, een Apple macbook, garmin forerunner, gaming monitoren, subwoofers, telefoons, pannensets, een google home, een Nespresso, sodastream, wasverzachters en nog veel meer!

Bied nu mee omdat JIJ slim bent!