Partij glazen en meer (items: 26) (19JF / 180)

Partij glazen en meer (items: 26) / Nieuwwaarde partij: ca. EUR 400

Status product: Nieuwe goederen (met verpakkingsschade), sets incompleet
Status verpakking: Grotendeels beschadigd/geen

Aantal items in partij: 26
Extra info/omschrijving items in partij:

- Koffer met 3 champagne glazen (1x) 3x in doos
- Jollein - Regenhoes - Kinderwagen (1x)
- Leonardo Ciao Waterglas - 6 stuks (1x)
- riool ontstooper apparaat4,5 m (1x)
- Spigen Universele Magnetische Autohouder - Zwart (1x) verpakking beschadigd
- Neo Hybrid? Case Samsung Galaxy S9 (1x) verpakking beschadigd
- iDeal of Sweden iPhone 8 Plus | 7 Plus Fashion Back Case Port Laurent Marble (1x) verpakking beschadigd
- Durex Orgasm' Intense Night Box (2x) incompleet
- Vanish Gold Poeder voor Tapijt - Vlekkenverwijderaar - 650 gr (1x) verpakking gescheurd
- Montana Enjoy Latte Macchiato kop - 6 stuks (1x) verpakking beschadigd
- Essentials diepe soep borden wit (3x) geen verpakking
- Vidivi Diva Tumblerglas - 37 cl - 6 stuks (1x) 5x in doos
- Pasabahce Timeless Tumblerglas - 35,5 cl - 6 stuks (1x) 4x in doos
- Espresso kopjes set 3 stuks (1x) geen verpakking
- Cosy & Trendy Serena Grey Kom - ? 14 cm - 65 cl - Set-16 (1x) 2x in doos
- Bormioli Rocco Fido Weckpot - 1 l (4x) 4x in set
- Blond Amsterdam - Blondelicious - Gebaksbord - Blauw - ? 18 cm (1x) geen verpakking
- glazen kom (1x) geen verpakking
- Porcelijn pot (1x) geen verpakking
- Inmaakglas Le Parfait 0,5 L pak/6 (1x) 1x in doos

Classe Transport:

De veiling sluit op 18e en wordt direct op 19e al uitgeleverd!
LET OP! GEZIEN DE DRUKTE MET DE FEESTDAGEN KUNNEN DE KAVELS IN DEZE VEILING NIET WORDEN VERZONDEN DOOR DE VERKOPER.
Enchère terminée

Lots phares: