Diamant Sabatier Riyouri Vleesmes 20 cm (20AF / 36)

Diamant Sabatier Riyouri Vleesmes 20 cm (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 27,95

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 8711942354435
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Classe Transport:

Enchère terminée

Lots phares: