LEGO 4004 Storage Brick Opberglade - 2 x 4 - Blauw (20AX / 36)

LEGO 4004 Storage Brick Opberglade - 2 x 4 - Blauw (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 33,50

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Productcode - EAN: 5711938029517
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

Classe Transport:

Enchère terminée

Lots phares: