Belkin Sport-Fit - Apple iPhone 6/6s Sportarmband - Zwart (20AX / 115)

Belkin Sport-Fit - Apple iPhone 6/6s Sportarmband - Zwart (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 19,99

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Productcode - EAN: 745883658510
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

Classe Transport:

LET OP - ivm de huidige maatregelen in Nederland is de planning van deze veiling aangepast. Een uitleverdag wordt later vastgesteld aan de hand van overheidsmaatregelen aan het einde van deze online veiling. We bieden ook zo veel als mogelijk verzenddiensten aan voor alle kavels!

Lots phares: