SYNTROX, RO-2152 multi-oven, kebab-grill, rotisserie, 52L (20CL / 3081)

SYNTROX, RO-2152 multi-oven, kebab-grill, rotisserie, 52L / nieuwprijs: EUR 199,00

Soort/status product: retourgoed - geen gebruikssporen
Verpakking: beschadigd

Extra kavelinformatie:

werkend getest

RVS reflector voor optimaal energieverbruik, RVS opvangschaal, voor bakken, braden, grillen; Instelbare thermostaat 60 - 240 C,

EAN-code: 4260184627509

Classe Transport:

BE naar BE: EUR 8,50
BE naar NL: EUR 10,75

Enchère terminée

Lots phares: