BHR 93307 motor helm, dubbel vizier, type Double 709, matzwart, maat L (20CK / 3147)

BHR 93307 motor helm, dubbel vizier, type Double 709, matzwart, maat L / nieuwprijs: EUR 28,75

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd

Extra kavelinformatie:

EAN-code: 0634065933074

Classe Transport:

Enchère terminée

Lots phares: