Thomson Whp3311Bk Rf Headphones (20DH / 7009)

Thomson Whp3311Bk Rf Headphones / Nieuwprijs indicatie: EUR 49,00

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
- Aansluiting: Stereo 3.5 mm - Verbinding: Draadloos - Bouwvorm: Over-Ear - Gevoeligheid: 107 dB - Materiaal: Kunststof - Model: Stereo - S/N Verhouding >: 50 dB - Speeltijd aan gemiddeld volume: 8 h - Verdraaiing >: 2 % - Kabellengte: 1 m - Luidspekerdiameter: 40 mm - Bereik: 100 m - Frequentie: 863 MHz - Frequentiebereik: 20 Hz - 20 kHz - Impedantie: 32 ? - Kleur: Blauw, Zwart
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 4047443149565

Classe Transport:

Enchère terminée