Logitech Gaming Mouse G502 LIGHTSPEED | Black (20DH / 7064)

Logitech Gaming Mouse G502 LIGHTSPEED | Black / Nieuwprijs indicatie: EUR 113,99

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
G502 is een iconische muis die er in elke generatie met kop en schouders bovenuit steekt, en de eerste keuze van serieuze gamers. Met de release van G502 LIGHTSPEED mag G502 zich nu tot de meest geavanceerde draadloze gamingmuizen ter wereld rekenen. LIGHTSPEED is ultrasnel en betrouwbaar met prestaties waarop eSports-professionals tijdens competities vertrouwen. G502 LIGHTSPEED beschikt ook over de geavanceerde HERO 16K-sensor en is compatibel met POWERPLAY. Met deze complete, geavanceerde remastering van de technologie behoudt de G502 LIGHTSPEED zijn geliefde vorm, maar verliest hij maar liefst 7 gram aan gewicht.
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 5099206082090

Classe Transport:

Enchère terminée