Consumentengoederen - Telefoons, laptops en meer

Veiling gesloten
Veiling informatie
Sluitingstijd vanaf: (CET)
13-6-2019 | 20:00
Aantal Kavels:
251
BTW
21%
Veilingkosten
16%
Ophaalgegevens
Adres
Steenovenstraat (Industrieterrein, Hal 5) 33B
3940 - Hechtel-Eksel
Land
België
Dag
18-6-2019 | 10:00 - 13:00

Veiling informatie

Weer een geweldige veiling met prachtige consumentengoederen. Allemaal nieuw en af en toe lichte verpakkingsschade. In de veiling vindt je onder andere: diverse telefoons, laptops, een Apple macbook, garmin forerunner, gaming monitoren, subwoofers, telefoons, pannensets, een google home, een Nespresso, sodastream, wasverzachters en nog veel meer!

Bied nu mee omdat JIJ slim bent!