Moments Oorbellen 72584AY - Zilver - Verguld (19AV / 104)

Item: Moments Oorbellen 72584AY - Zilver - Verguld
Type verpakking: origineel
Staat verpakking: onbeschadigd, geopend
Werking: correct

Winkelprijs:EUR 45
EAN: 8717828155509

Verzendmogelijkheden Nederland & België: - tot 30 kg (maximale afmetingen zoals een verzenddoos) voor maar €10! - meer dan 30 kg of grote afmetingen op aanvraag. Verzendaanvragen dienen voor 19-2-19 13:30 binnen te zijn. De levertijd is 4 werkdagen.

Meer deals? Bekijk hier een andere overstock veiling die wordt uitgeleverd op hetzelfde adres op dezelfde datum!

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels