Intex Rising Comfort - Luchtbed - 2-Persoons - 203x152x42 cm (19FR / 14)

Intex Rising Comfort - Luchtbed - 2-Persoons - 203x152x42 cm / Nieuwprijs: EUR 35,99

Status (retour)product: Lichte gebruikssporen
Status verpakking: Beschadigd
Extra info:
Product EAN-code: 0078257667024

De verkoper biedt een verzendservice aan tot een 20KG standaard pakket . Prijzen vanaf 6,50 voor NL-brievenbus post tot 12,50 voor NL-20KG. Toeslag voor Belgie/Duitsland/Frankrijk. Mail ons na sluiting van de veiling met je factuurnummer!
Kavel gesloten

Uitgelichte kavels