Lego DESIGN Opbergbox - Brick 8 - Grijs STONE (20AF / 27)

Lego DESIGN Opbergbox - Brick 8 - Grijs STONE (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 27,99

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 5711938015688
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels