Neutral 0% Kleur Waspoeder - 45 wasbeurten - 3 kg (20AF / 64)

Neutral 0% Kleur Waspoeder - 45 wasbeurten - 3 kg - Wasmiddel (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 18,99

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 8712561476003
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels