Inventum HW417 - Waterkoker - RVS (20AF / 71)

Inventum HW417 - Waterkoker - RVS (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 23,99

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 8712876104349
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels