Medisana Digitale Thermo-Hygrometer HG 10 (20AF / 239)

Medisana Digitale Thermo-Hygrometer HG 10 (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 12,89

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 4015588600791
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels