SM9479 Multi-mixer+Smoothie Mix&Go+Hakmolen (20AF / 411)

SM9479 Multi-mixer+Smoothie Mix&Go+Hakmolen (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 50,13

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 4008146025334
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels