Pampers Fresh Clean - 960 Stuks (15x64) - Babydoekjes (aantal:1) (20AH / 21)

Pampers Fresh Clean - 960 Stuks (15x64) - Babydoekjes (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 20,93

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 4015400623885
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels