STABILO Trio Dik 4,2 mm Kleurpotloden - Etui 24 stuks (aantal:1) (20AH / 63)

STABILO Trio Dik 4,2 mm Kleurpotloden - Etui 24 stuks (nieuw) / Nieuwprijs per item: EUR 11,00

Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 4006381483995
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels