Schott Zwiesel Beer Basic Ipa bierglas - 0.365 Ltr - deel set (20AP / 60290)

Schott Zwiesel Beer Basic Ipa bierglas - 0.365 Ltr - 6 Stuks (incompleet) / Nieuwprijs per item: EUR 30,99

Status product: incompleet
Status verpakking: ongeopend/licht beschadigd
Extra informatie over kavel: 5 stuks in plaats van6
Internationale Productcode - EAN: 4001836106405
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Uitgelichte kavels