Partij glazen en meer (items: 24) (20AV / 1170)

Partij glazen en meer (items: 24) / Nieuwwaarde partij: ca. EUR 375,00

Status product: Let op - deel glazen-sets incompleet
Status verpakking: Deels geopend/beschadigd

Aantal items in partij: 24
EAN-code (als van toepassing):
Extra info/omschrijving:

  • Royal Leerdam L'Esprit du Vin Tumblerglas - 33 cl - 6 stuks (1x) 5 stuks in verpakking
  • curver opbergbox (1x) geen schade
  • Duralex Picardie Longdrinkglas - 36 cl - 6 stuks (1x) geen schade
  • Lucide LED BULB - Filament lamp dia.4,5 cm - LED Dimb. - E14 - 1x4W 2700K - Transparant (1x) geen schade
  • TomTom Universal Reistas - 2016 (1x) verpakking beschadigd
  • Cosy&Trendy Tavola Grey Dessertbord dia.20 cm - Set-6 (1x) 2 stuks in verpakking
  • Bi-Office tafel flipchart Earth-It (4x) geen schade
  • Basil Pasja Draadkoepel Fietsmand - Klein - 40 cm - Zwart (1x) zonder mand
  • Bierglas (1x) 1 stuk in verpakking
  • Baby slaapzak/draagbeugel (1x) geen schade
  • Royal Leerdam Carr? Wijnglas - 37 cl - 6 stuks (2x) 4 stuks in verpakking
  • Leonardo Latte Macchiato glazen - set van 2 incl. lepels (1x) 1 glas stuk
  • Safety 1st Shopping Trolley Protect - Veiligheidsset voor kinderen - Pop Heo (1x) verpakking beschadigd
  • Montana Enjoy Latte Macchiato kop - 6 stuks (1x) 5 stuks in verpakking
  • Dr.Beckmann - 24 stuks - Antikleurdoorloopdoekjes (1x) verpakking beschadigd
  • Arc International Theeglas - 23 cl - 6 stuks (2x) 5 stuks in verpakking
  • Leonardo Ciao Longdrinkglas - 6 stuks (1x) 4 stuks in verpakking
  • Royal Leerdam Carr? Wijnglas - 37 cl - 6 stuks (1x) geen schade
  • Leonardo Optic Longdrinkglas - 30 cl - 6 stuks (1x) 5 stuks in verpakking
  • (x)

  • VERZENDINFORMATIE:

    Kavel gesloten

    Uitgelichte kavels