Maybelline Lash Sensational - Intense Black - Zwart - Mascar (aantal:1) (20AN / 42)

Maybelline Lash Sensational - Intense Black - Zwart - Mascara (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 10,09

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Internationale Productcode - EAN: 3600531230906
Aantal producten in kavel (of aantal sets waar relevant): 1

Dit product is nieuw, maar vanwege verpakkingsschade is het wel mogelijk dat er ook schade is aan het product. Zie 2e foto van verpakkingsschade.
Kavel gesloten

Uitgelichte kavels