Honkbalknuppel (20AX / 35)

Honkbalknuppel / Nieuwprijs per item: EUR 13,89

Status product: set incompleet
Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel: Zonder bal
Productcode - EAN: 8716096007671
Aantal items (of sets) in kavel: 1

LET OP - ivm de huidige maatregelen in Nederland is de planning van deze veiling aangepast. Een uitleverdag wordt later vastgesteld aan de hand van overheidsmaatregelen aan het einde van deze online veiling. We bieden ook zo veel als mogelijk verzenddiensten aan voor alle kavels!

Uitgelichte kavels