Curver Multibox Optima Opbergbox - Met Deksel - 33 Liter (20AX / 37)

Curver Multibox Optima Opbergbox - Met Deksel - 33 Liter (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 13,55

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Productcode - EAN: 3253920081209
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

LET OP - ivm de huidige maatregelen in Nederland is de planning van deze veiling aangepast. Een uitleverdag wordt later vastgesteld aan de hand van overheidsmaatregelen aan het einde van deze online veiling. We bieden ook zo veel als mogelijk verzenddiensten aan voor alle kavels!

Uitgelichte kavels