JVC KD-R871BT - Autoradio enkel DIN - USB - CD - Bluetooth - Blauw (20AX / 162)

JVC KD-R871BT - Autoradio enkel DIN - USB - CD - Bluetooth - Blauw (nieuw/ongebruikt) / Nieuwprijs per item: EUR 88,99

Status verpakking: beschadigd
Extra informatie over kavel:
Productcode - EAN: 4975769434549
Aantal items (of sets) in kavel: 0000000000001

LET OP - Helaas moest de planning en de locatie van deze veiling aangepast worden. Zodra er meer bekend is, mailen we alle bieders.

Uitgelichte kavels