RELAXDAYS bamboe badkamerkast, 2 planken, 66 x 35 x 20 cm (20CK / 3091)

RELAXDAYS bamboe badkamerkast, 2 planken, 66 x 35 x 20 cm / nieuwprijs: EUR 37,49

Soort/status product: retourgoed - geen gebruikssporen
Verpakking: beschadigd

Extra kavelinformatie:

Met deze kast krijgt u niet alleen meer opbergmogelijkheden, maar ook een decoratieve highlight in jouw woning. De kast bestaat uit vochtresistente bamboe, die door zijn natuurlijke nerf ook laat zien in de woonkamer of gang. De kast biedt dankzij zijn verstelbare plank veel opslag voor onder andere schoonmaakmiddelen, sponzen etc. Door zijn compacte maten kan hij ook goed in verschillende ruimtes geplaatst worden. Badkamerkast bamboe in detail: Afmeting H x B x D: ca. 66 x 35 x 20 cm Binnenmaat: ca. 61 x 30 x 18 cm Ca. 32 liter inhoud Kastdeur stoffeert Gewicht ca. 5 kg 1 uitneembare plank H x B x D: ca. 1,5 x 30,5 x 17 cm Gaatjes voor uitneembare plank op hoogtes: ca. 7, 10, 28, 31,5 cm Bamboe kast met natuurlijke uitstraling Badkamerkast met in totaal 2 afstel mogelijkheden Aansprekende look door bamboe Smal gebouwd - past in kleine hoeken Kastdeur met magnetische sluiting Robuuste en vochtresistente materiaal Veel opbergmogelijkheden voor cosmetica, handdoeken etc. Ook ideaal voor planten, tijdschriften en andere deco in de woning Leveromvang 1 badkamerkast bamboe handleiding montagemateriaal Decoratie niet bij de levering inbegrepen

EAN-code: 4052025203016

Dit item kan niet als pakketpost worden verzonden.

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels