TV meubel, MOVIAN, type HP20902, 120 x 40 x 45 cm, zwart (20CK / 3158)

TV meubel, MOVIAN, type HP20902, 120 x 40 x 45 cm, zwart / nieuwprijs: EUR 61,99

Soort/status product: retourgoed - gebruikssporen
Verpakking: beschadigd

Extra kavelinformatie:

120 x 40 x 45 cm

EAN-code: [unknown]

Dit item kan niet als pakketpost worden verzonden.

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels