GARDENA Wand-slang, 35 roll-up automatic (8024-20) (20CL / 3687)

GARDENA Wand-slang, 35 roll-up automatic (8024-20) / nieuwprijs: EUR 145,00

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: in goede staat

Extra kavelinformatie:
Let op - bevestiging beschadigd aan een hoek, zie foto

EAN-code: 4056352282188

BE naar BE: EUR 8,50
BE naar NL: EUR 10,75

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels