Skihelm snowboard helm unisex skihelm met vizier volwassenen skihelm heren dames met (20CV / 4612)

Skihelm snowboard helm unisex skihelm met vizier volwassenen skihelm heren dames met vizier 12 ventilatieopeningen CE EN 1077 zwart / nieuwprijs: EUR 48,34

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: geen
Basis test werking: niet van toepassing

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Duurzaam versterkte constructie: harde ABS buitenschaal + EPS binnenschaal, die de dubbele bescherming biedt met goede harde, slagvastheid, stootbestendigheid en schokbestendigheid en licht gewicht. De helm als ook de veiligheidsbril kan worden verwijderd om je hoofd effectief tegen letsel te beschermen. Vervaardigd volgens CE/EN 1077 / CPSC-norm. Dubbel ventilatiesysteem en skibrilhouder: 12 afsluitbare ventilatieopeningen voor temperatuurregulatie. Ge?ntegreerde hoofdbandhouder voor het vastzetten van de skibril aan de helm. Geschikt voor ski?n, rodelen, snowboarden, sneeuwscooterrijden, skateboarden en andere sneeuwsporten. De gevoerde kinriem voor optimale pasvorm door het FAS-riemsysteem. Verstelwiel aan het achterhoofd voor individuele aanpassing aan de hoofdmaat (58-63 cm). De one-touch gesp maakt het uittrekken voordelig en eenvoudig. ? Warme & ademende binnenvoering: ademende, antibacteri?le en uitneembare binnenvoering zorgen voor comfort en functie en houdt je warm. De oorbeschermers zijn zo ontworpen dat ze een goede geluidsoverdracht mogelijk maken. Ze zijn afneembaar en wasbaar op 30 ?C. De skihelm met vizier is vervaardigd volgens de CE/EN 1077/CPSC-norm. Daarnaast bieden wij u een zorgeloze 90 dagen garantie en vriendelijke klantenservice. Bij problemen kunt u ons hier of bij het contact op te nemen in de handleiding (mogelijk niet beschikbaar in het Nederlands).
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 0000000000000

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels