Switel TF540 - Single DECT telefoon - Zwart (20CV / 4721)

Switel TF540 - Single DECT telefoon - Zwart / nieuwprijs: EUR 36,76

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: in goede staat
Basis test werking: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
SWITEL TF540. Luidspreker. Capaciteit telefoonboek: 6 entries. Kleur van het product: Zwart. Aantal handsets inclusief: 1
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 7640162780636

Kavel gesloten