Corsair HS60 Pro Surround Gaming Headset - PC - Zwart/Carbon (20CX / 4947)

Corsair HS60 Pro Surround Gaming Headset - PC - Zwart/Carbon / nieuwprijs: EUR 54,65

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: in goede staat
Basis test werking: werkend getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Corsair HS60 Pro Surround Gaming Headset De HS60 Pro Surround Gaming Headset van CORSAIR levert zowel comfort als kwaliteit door zijn oorkussens met geheugenfoam en op maat afgestemde neodymium audiodrivers van 50 mm. Door zijn lichte gewicht en duurzame constructie is hij gebouwd om lang mee te gaan. Een afneembare unidirectionele microfoon met ruisonderdrukking maakt dat je stem luid en duidelijk doorkomt en een vergulde 3,5mm-audioconnector zorgt voor compatibiliteit met onder meer pc, PS4 en Switch. Ervaar meeslepend 7.1 surroundgeluid op de pc via de meegeleverde USB-adapter, aangestuurd door CORSAIR iCUE software. De HS60 PRO, die is voorzien van on-ear volume- en dempingsknoppen voor handige volumeregeling, is ontworpen voor comfort en gebouwd voor de strijd. Kenmerken: - Gecre?erd voor comfort: verstelbare oorschelpen, voorzien van pluche geheugenfoam, bieden uitmuntend comfort voor urenlang gameplezier - Superieure geluidskwaliteit: hoogwaardige, op maat afgestemde neodymium audiodrivers van 50 mm leveren het bereik om alles wat nodig is op het slagveld te horen - Meeslepend 7.1 surroundgeluid: cre?er een meerkanaals audio-ervaring op je pc waardoor je midden in je game staat - Unidirectionele microfoon met ruisonderdrukking: een volledig afneembare microfoon vermindert het omgevingsgeluid voor uitstekende stemhelderheid - Compatibel met meerdere platforms*: speel via de vergulde 3,5mm-connector op pc, PS4, Xbox One, Switch en mobiele apparaten - Licht van gewicht en duurzaam: Het lichte gewicht en de stevige constructie van de HS60 PRO met aluminium draagbeugels en een gevlochten geluidskabel zorgen voor jarenlang gebruiksplezier - On-ear volume- en dempingsknoppen: met de on-ear volume- en dempingsknoppen kunnen meteen aanpassingen worden gemaakt zonder je aandacht van het spel af te leiden - Slimme bediening, onbeperkte mogelijkheden: met de iCUE-software van CORSAIR kunnen onder meer de instellingen van de audio-equalizer, meeslepend 7.1 surroundgeluid en de zijtoonregeling naar eigen inzicht worden ingesteld - Discord-gecertificeerd: voor kristalheldere communicatie en uitstekend geluid *7.1 surroundgeluid is alleen beschikbaar op de pc. Specificaties: Koptelefoon: - Frequentierespons: 20 Hz - 20 kHz - Impedantie: 32 Ohm @ 1 kHz - Gevoeligheid: 111 dB (? 3 dB) - Drivers: 50 mm Microfoon: - Type: unidirectionele ruisonderdrukking. - Impedantie: 2,0k Ohm. - Frequentierespons: 100 Hz - 10 kHz. - Gevoeligheid: -40 dB (? 3 dB). - Afmetingen: 160 mm x 100 mm x 205 mm - Snoerlengte: 1,8 m - Productgewicht zonder kabel en accessoires: 319 g - Garantie: twee jaar Inhoud van de verpakking: - CORSAIR HS60 Pro Surround gaming headset Zwart/Carbon - USB-adapter 7.1 Surround Sound - Snelstart gids Let op: als je de gaming headset voor de Xbox One wilt gaan gebruiken dan heb je een Microsoft adapter nodig (Microsoft part #6JV-00001). Deze adapter wordt niet meegeleverd.
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 0840006610199

[NL]Delivery_Weight_Class_Text_5_1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels