GXT 307B Ravu - Gaming Headset voor PS4 en PC - Zwart/Blauw (20DD / 5225)

GXT 307B Ravu - Gaming Headset voor PS4 en PC - Zwart/Blauw / nieuwprijs: EUR 22,99

Soort/status product: retourgoed - lichte gebruikssporen
Verpakking: geen
Basis test werking: werkend getest

Extra kavelinformatie:

Eerste foto van fabrikant alleen ter illustratie! Zie kavelfoto voor exacte staat/geleverde onderdelen en accessoires. Standaard productinfo van fabrikant:
Over-ear PS4 gamingheadset met opvouwbare microfoon en verstelbare hoofdband Eigenschappen i Zachte en comfortabele over-ear pads i Krachtig geluid i Opvouwbare microfoon en verstelbare hoofdband i In-line afstandsbediening met volumeregeling en dempen van microfoon i Kabel van 1 meter voor consoles i Verlengkabel van 1 meter voor pc/laptop Geschikt voor gamers Deze over-ear gamingheadset met opvouwbare microfoon en verstelbare hoofdband voldoet perfect aan al je gamingbehoeften. Sluit de hoofdtelefoon aan op je PlayStation 4 en je kunt prachtige overwinningen gaan behalen! Communiceer effectief De headset heeft een inklapbare microfoon met een cardioide opnamepatroon. Het neemt gemakkelijk je stem op als je met je vrienden aan het praten bent. Je kunt de microfoon buigen in elke postitie die je wilt. Geen woord zal gemist worden als je met je teamgenoten aan het praten bent. Met de In-line afstandsbediening kun je het volume regelen en ook dempen wanneer nodig. Langdurig comfort De Ravu is ontworpen voor lange en intense gamingsessies met zijn comfortabele over-ear pads. Deze helpen om het geluid te verminderen wanneer je aan het gamen bent met of tegen je vrienden. Neem de controle over De 40mm luidsprekerunits geven je het geluid waar je naar zoekt. Verbindt de 2 meter lange kabel met 3.5mm jack aansluiting met je console of verbindt de verlengingskabel om te gebruiken met je PC of laptop. Luister naar het geluid van de zege.

EAN-code: 8713439232509

[NL]Delivery_Weight_Class_Text_5_1

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels