Pioneer SE-MS5T Hi-Res Over-Ear - Bruin (20DH / 7004)

Pioneer SE-MS5T Hi-Res Over-Ear - Bruin / Nieuwprijs indicatie: EUR 44,49

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
De kabel van de SE-MS5T is uitgerust met een in-line microfoon voor gebruik met een smartphone, voor handsfree spreken tijdens telefoongesprekken. Met zijn grote 40 mm drivers is de SE-MS5BT ook Hi-Res-compatibel en hij heeft ruime gewatteerde oorkussens die het hele oor omvatten voor een uiterst comfortabel luistergenot. Verkrijgbaar in vier kleuren: zwart, zilver, bruin en rood HI-RES AUDIO Ontwikkeld voor de weergave van audiobestanden met hoge resolutie zoals DSD, MQA of FLAC. Door het extreem brede frequentiebereik worden de fijnste klankdetails weergegeven. MULTIFUNCTIONELE HEADSET Met de in het snoer ge?ntegreerde microfoon kunnen telefoongesprekken worden aangenomen en be?indigd. ALUMINIUM ONTWERP Deze hoofdtelefoons zijn vervaardigd van hoogwaardige materialen en hebben enkele designaccenten van stijlvol aluminium. STERKE BASWEERGAVE Bijzonder stabiele weergave in de lagere frequenties voor een vol basgeluid. OVER-EAR HOOFDTELEFOON Brede gewatteerde hoofdband en oorkussens, die comfortabel rond de oren zitten. Vooral de vorm achter het oor is ergonomisch gevormd om voor meer comfort te zorgen.
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 4573243090993

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels