Pioneer SE-CL5BT Bluetooth In-Ear Red (20DH / 7008)

Pioneer SE-CL5BT Bluetooth In-Ear Red / Nieuwprijs indicatie: EUR 25,95

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
De ClipWear Active is perfect geschikt voor sporters die niet zonder muziek kunnen tijdens hun trainingen. De clip zorgt voor een veilig gebruik van de in-ear hoofdtelefoon tijdens het sporten. Dankzij de clip beweegt de behuizing niet alle kanten op en zijn ook meerdere draagstijlen mogelijk, aan de voorkant of toch liever in de kraag. De batterijduur laat jou genieten van wel 8 uur draadloze muziek of gesprekstijd en is binnen twee uur weer volledig opgeladen. De afstandsbediening met 3 knoppen biedt jou handsfree bediening van de smartphone en een afspeelbediening. Aangezien de elektronica in de clip zit, is de ClipWear hoofdtelefoon supercomfortabel en zo goed als gewichtloos. Deze hoofdtelefoons zijn speciaal ontworpen om mee te sporten, ze zitten comfortabel en leveren een fantastisch geluid.

EAN-code: 4573243091655

Kavel gesloten