JBL T205BT Champagne Goud - In-ear oordopjes (20DH / 7011)

JBL T205BT Champagne Goud - In-ear oordopjes / Nieuwprijs indicatie: EUR 35,99

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Geen kabels. Een strak design. En het beste geluid van JBL. Met de JBL Tune 205BT geniet je van de beste muziek van JBL met comfort, gemak en een passie voor pure bass. Geniet tot 6 uur lang van geweldige muziek en ontdek het gebruiksgemak van de afstandsbediening, waarmee je makkelijk kan bellen en je muziek kan bedienen. De oortjes zorgen voor een comfortabele pasvorm, waarmee jij de ultieme ervaring beleeft van prachtige muziek en technologie. Plus- en minpunten van de JBL Tune 205BT: Draadloos genieten Comfortabel en strak design Krachtig en helder JBL-geluid Afstandsbediening en microfoon in kabel Alleen via micro-USB op te laden Kenmerken van de JBL Tune 205BT: Bluetooth: koppelen met je smartphone en je bent klaar voor gebruik! Door de bluetooth verbinding kan je genieten van muziek zonder je zorgen te maken over kabels, kreukels en wirwar. JBL sound: JBL drivers leveren nauwkeurig en krachtig geluid voor een bijzondere luisterervaring. JBL heeft voor de Tune 205BT de nadruk gelegd op een fantastisch bass geluid, waardoor deze oortjes elk nummer aankunnen! Accu: de accu gaat 6 uur lang mee, waarmee deze oortjes voor dagelijks gebruik perfect zijn. Mochten de oortjes leeg raken? Ze zijn binnen 2 uur weer opgeladen. Klinkt als muziek in de oren toch? Strak design: de oortjes zien er strak uit, zijn licht van gewicht en zitten comfortabel. Dit zit in de doos: 1 JBL Tune 205BT 1 micro-usb oplaadkabel (oranje) Veiligheidsvoorschriften Snelstartgids Garantiekaart
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 6925281933851

Kavel gesloten