Libratone Track Air In-Ear True Wireless hoofdtelefoon - koptelefoon met oplaadcase - (20DH / 7029)

Libratone Track Air In-Ear True Wireless hoofdtelefoon - koptelefoon met oplaadcase - Wit / Nieuwprijs indicatie: EUR 159,00

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Libratone TRACK Air True Wireless draadloze oordopjes hebben een licht en elegant ontwerp dat hun uitgebreide scala aan toonaangevende functionaliteiten. Het aanbieden van fenomenaal geluid, high-performance chips en antenne-ontwerp zorgen voor de perfecte echte draadloze ervaring. De gebruiksvriendelijke oordopjes bevatten ook geluidsisolatie, configureerbare aanraakbedieningen en dubbele microfoons voor heldere telefoongesprekken. De True Wireless oordopjes zijn ontworpen van premium materialen en zijn geseald om zweet en spatwaterdicht te zijn, en bieden een persoonlijke pasvorm. Het beste van alles is dat een volledige oplaadbeurt 8 uur speeltijd mogelijk maakt, terwijl de meegeleverde hoes 3 extra volledige oplaadbeurten garandeert (tot 32 uur in totaal). Noise Isolation design Rijke en duidelijk geluid Batterijduur 32 uur (8 uur oordopjes, 24 uur oplaadcase) Zweet- en spatwaterbestendig (IPX4) Draadloze oplaadcase Ultra lichtgewicht (11 gram totaal) Bedienbare via app (Apple store / Google store)

EAN-code: 5710957013231

Kavel gesloten