JBL Live 500BT Zwart - Over-ear bluetooth koptelefoon (20DH / 7032)

JBL Live 500BT Zwart - Over-ear bluetooth koptelefoon / Nieuwprijs indicatie: EUR 72,95

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Het beste is nog beter geworden, met de JBL Live 500BT introduceert (2019) JBL een fantastische bluetooth koptelefoon. Met de 50mm drivers beschikken deze koptelefoons over een breed, diep en vol geluid waar je 30 uur lang van kan genieten. Dat zijn gemiddeld 450 nummers die je non-stop achter elkaar luistert. Na slechts 2 uur aan de lader is de koptelefoon weer volledig opgeladen en binnen 15 minuten heb je weer 2 uur batterij door de snel-laad functie. Deze koptelefoon beschikt ook over Ambient Mode waardoor je de omgeving goed kan horen (handig voor op de fiets) en TalkThru Mode waarmee je gewoon met je vrienden kan praten zonder je koptelefoon af te nemen. Alsof dit nog niet genoeg was biedt de koptelefoon ook ondersteuning voor Google Assistant, zo regel je makkelijk je muziek en stel je al jouw vragen zonder naar je telefoon te kijken. Tot slot kan je ook via de meegeleverde afneembare kabel jouw favoriete muziek luisteren. Bekijk hier onze video: Plus- en minpunten van de JBL Live 500BT: Verbeterd vol, breed en diep geluid 30 uur batterij Ondersteuning voor Google Assistant Ambient mode voor omgevingsgeluid Geen noise cancelling, wil je dit wel? Kijk dan naar de JBL Live 650BT Kenmerken van de JBL Live 500BT Verbeterd vol en diep geluid Dankzij de 50mm drivers leveren de JBL Live 500BT het legendarische JBL geluid, zoals je het kent van concerten, studio-opnames en thuis. Nu nog breder, voller en dieper. Je kan nu ook met de JBL Headphone app het geluid afstemmen op jouw voorkeuren. 30 uur batterij, 2 uur snelladen De JBL Live 500BT heeft 30 uur batterijduur en laden binnen 2 uur volledig op. Dat zijn gemiddeld 450 nummers die je achter elkaar kan luisteren zonder op te laden. Ambient Aware en TalkTrhu Laat de muziek aan staan terwijl je de omgeving goed kan horen wat er om je heen gebeurd. Zo ben je op de fiets een stuk veiliger met je koptelefoon. Hiernaast heb je ook de TalkThru mode die de muziek een stuk zachter zet zodat je gewoon met iedereen kan praten zonder je koptelefoon af te doen., Google Assistant De JBL Live 500BT heeft ingebouwde ondersteuning voor de Google Assistant en dankzij de ingebouwde microfoon kan je makkelijk je commando?s geven hieraan. De microfoon kan ook gebruikt worden om draadloos mee te bellen. Draadloos De koptelefoon beschikt over Bluetooth 4.2, hierdoor verbind je deze gemakkelijk met al jouw favoriete apparaten zoals de Apple iPhone of iPad en de Samsung Galaxy. Hiernaast kan je ook met de meegeleverde kabel luisteren naar jouw favoriete muziek, mits je telefoon een aansluiting heeft.

EAN-code: 6925281940347

Kavel gesloten