JBL T500 - On-ear koptelefoon - Roze (20DH / 7042)

JBL T500 - On-ear koptelefoon - Roze / Nieuwprijs indicatie: EUR 29,99

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Pak op. Plug in. Speel af. De JBL TUNE500 levert kwalitatief, krachtig geluid om je dag op te vrolijken. Voorzien van JBL Pure Bass-geluid, 32 mm JBL drivers en een universele eenknopsafstandsbediening die compatibel is met de meeste smartphones biedt deze hoofdtelefoon iedere keer snelle toegang tot geweldig geluid. Lichtgewicht en comfortabel dankzij de zachte oorkussens en gewatteerde hoofdband stelt de JBL TUNE500 je ook in staat om met Siri en Google Now te verbinden zonder je mobiele apparaat te gebruiken. Beschikbaar in drie frisse kleuren met een platte kabel die niet in de knoop raakt en opvouwbaar voor gemakkelijke draagbaarheid is de JBL TUNE500 hoofdtelefoon een plug 'n go-oplossing die je in staat stelt muziek toe te voegen aan ieder aspect van je drukke leven. - 1-Button remote/mic - JBL Pure Bass Sound - Tangle-free flat cable - Lightweight and foldable design - Ask Siri or Google now
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 6925281945144

Kavel gesloten