Razer Viper Ultimate Draadloze Gaming Muis + Dock - 20000 DPI - Zwart (20DH / 7048)

Razer Viper Ultimate Draadloze Gaming Muis + Dock - 20000 DPI - Zwart / Nieuwprijs indicatie: EUR 149,99

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Razer Viper Ultimate Draadloze Gaming Muis + Dock - 20000 DPI - Zwart Niet alle draadloze muizen zijn gelijk Maak kennis met de gamingmuis, aangedreven door een ultrasnelle draadloze technologie die is ontwikkeld voor prestaties op professioneel niveau. Met een resolutie van 20.000 dpi voor uiterst nauwkeurig tracken, optische muisschakelaars die werken met de snelheid van het licht en tot 70 ononderbroken speeluren. Ultrasnelle Razer? HyperSpeed draadloze technologie Sneller dan bekabelde gamingmuizen. Met een hogesnelheidstransmissie, uiterst lage latentie en naadloze frequentiewisselingen in de meest luidruchtige omgevingen zul je niet eens merken dat je gamet met een draadloze muis. Razer? Focus+ 20k optische sensor Voor ultramoderne precisie. Een sensor van 20.000 dpi met een resolutienauwkeurigheid van 99,6% zorgt ervoor dat zelfs de fijnste bewegingen van je muis worden gevolgd, zodat je een hoog precisieniveau krijgt voor gamewinnende headshots en onnavolgbare manoeuvres. 74 g lichtgewicht - ontworpen voor esports Voor snellere, gecontroleerde swipes. De Razer Viper Ultimate is de lichtste draadloze game muis die met zijn echte dubbelhandige vormgeving geen compromissen sluit wat betreft stevigheid. Het optimale gewicht is ontworpen voor een snellere en soepelere controle. Razer? optische muisschakelaar Voor activering met de snelheid van het licht. Elke klik die je maakt wordt met de snelheid van het licht zonder debounce delay geactiveerd, dus jij bent altijd de eerste die de trekker overhaalt. De schakelaars hebben daarnaast een levensduur tot maar liefst 70 miljoen klikken. Batterijduur tot 70 uur Voor non-stop gamen. Verbeterde draadloze energiezuinigheid zorgt ervoor dat hij tot 70 aaneengesloten uren topprestaties blijft leveren. Laad hem ??n keer per week op om dagelijks 10 uur te kunnen gamen. Hybride ge?ntegreerd geheugen en cloudopslag Voor gepersonaliseerde instellingen, waar je ook bent. Bewaar tot 5 profielconfiguraties in het ge?ntegreerde geheugen en neem je instellingen overal mee naartoe, zodat je met de altijd gereed bent om te strijden volgens je eigen voorkeuren. Specificaties: - Werkelijke optische Focus+ sensor van 20.000 dpi met een resolutienauwkeurigheid van 99,6% - Versnelling tot 650 inch per seconde (IPS)/50 G - Geavanceerde aanpassing van lift-off/landafstand - Hyperspeed draadloze technologie - Acht apart programmeerbare knoppen - Razer? optische muisschakelaars goed voor 70 milj. klikken - Werkelijke dubbelhandige vorm - Tactiel scrollwiel van gamingkwaliteit - Gevoeligheidsinstelling tijdens gebruik (standaard stadia: 400/800/1600/2400/3200) - Hybride ge?ntegreerde en cloudopslag (4 + 1 profielen) - Ondersteunt Razer Synapse 3 - Razer Chroma?-verlichting met 16,8 miljoen re?le, aanpasbare kleurenopties - Kleursynchronisatie tussen apparaten - Bedrade en draadloze bediening - Dongel van 2,4 GHz - Speedflex-kabel van 1,8 m voor opladen en bedraad gebruik - Compatibel met Razer Mouse-oplader - Batterijduur: ongeveer 70 uur (zonder verlichting) (de levensduur van de batterij hangt af van de gebruiksinstellingen) - Afmeting ongeveer: 117 mm (lengte) x 71 mm (breedte) x 38 mm (hoogte) - Gewicht ongeveer: 74 g (zonder snoer) - Compatibel met de Xbox One voor basisinput
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 8886419332688

Kavel gesloten

Uitgelichte kavels