Mi True Wireless Earbuds (20DH / 7051)

Mi True Wireless Earbuds / Nieuwprijs indicatie: EUR 33,86

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds. Producttype: Headset, Draagwijze: In-ear, Kleur van het product: Wit. Connectiviteitstechnologie: Draadloos, Bluetooth-profielen: A2DP,AVRCP,HFP,HSP, Aansluitbereik: 10 m. Positie speakers koptelefoon: Intraauraal. Batterijcapaciteit van rechter oordopje: 40 mAh, Batterijcapaciteit van linker oordopje: 40 mAh, Energie-opslagtechnologie accu/batterij: Lithium-Ion (Li-Ion). Gewicht van linker oordopje: 4,2 g, Gewicht van rechter oordopje: 4,2 g, Oplaadstation afmetingen (BxDxH):: 62 x 42 x 26 mm
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 6934177700897

Kavel gesloten