E50C - Soundmagic E50C Gun Metal / Zwart (20DH / 7058)

E50C - Soundmagic E50C Gun Metal / Zwart / Nieuwprijs indicatie: EUR 49,00

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
De Soundmagic E50C tilt geluidskwaliteit naar een nieuw niveau.
Bekijk dit product bij een online aanbieder

EAN-code: 6949379001185

Kavel gesloten