Sony MDR-RF811RK - Draadloze over-ear koptelefoon - Zwart (20DH / 7063)

Sony MDR-RF811RK - Draadloze over-ear koptelefoon - Zwart / Nieuwprijs indicatie: EUR 57,52

Soort/status product: Retourgoed Amazon - lichte gebruikssporen
Verpakking: beschadigd (origineel)
Test status: niet getest

Extra kavelinformatie:

Standaard productinfo van fabrikant:
Meer luistervrijheid Poorten & interfaces Verbindingstechnologie: Draadloos Aansluitbereik: 100 m Energie Levensduur accu/batterij: 13 uur Oplaadbaar: Ja Verpakking Aantal: 1 Inclusief AC-adapter: Ja Hoofdtelefoon Positie speakers koptelefoon: Supraaural Draagwijze: Hoofdband Frequentiebereik koptelefoon: 20 - 20000 Hz Diameter van de luidspreker: 4 cm Soort magneet: Neodymium Design Kleur van het product: Zwart

EAN-code: 4056572581955

Kavel gesloten